PC MAGIK niebieskie

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00 / Sobota 9:00 - 13.00

Oferta terminali

Ingenico iWL250 / iWL220

Wewnętrzny PIN Pad certyfikowany przez PCI, dla bezpiecznego wprowadzania kodu PIN. Szybkie i bezpieczne transakcje dzięki wydajnemu procesorowi, rozbudowanej pamięci i nowoczesnemu systemowi. Wydajna antena zapewniająca wysoką jakość sygnału GPRS. Kolorowy wyświetlacz w modelu iWL250; monochromatyczny w iWL220.

Verifone VX 675

Mały i przenośny. Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. VX 675 spełnia także wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych.

PINpad 1000SE Contactless

Pełne bezpieczeństwo i prosta obsługa. Jest uniwersalnym rozwiązaniem łączącym dwie funkcje: akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymagających kodu PIN. Unowocześniona, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej kompaktowe, lepiej leży w dłoni, jest prostsze w obsłudze, wytrzymalsze i niezmiennie bezpieczne. Wbudowany czytnik NFC i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają jego instalację, a wzmocniona obudowa i ramka dookoła wyświetlacza sprawiają, że nowy PP1000SE Contactless jest jeszcze wytrzymalszy. Nowy PP1000SE Contactless jest dostępny z opcjonalną osłoną klawiatury (privacy shield) oraz funkcjonalną podstawą ułatwiającą instalację PINpada na ladzie.

Ingenico iCT220

oszczędność miejsca przy kasie oraz wygoda w użyciu. płatności zbliżeniowe przy użyciu wewnętrznego czytnika lub zewnętrznego PIN Pada. zintegrowana drukarka termiczna z ergonomicznym zasobnikiem eliminuje problemy z zacięciem papieru.

PC MAGIK

Senatorska 4 05-660 Warka

Właściciel: 796 96 96 73

Biuro: 500 121 991